ATIŞ YAPI PİREMİUM (SOĞANLI) PROJESİ

ATIŞ YAPI PİREMİUM (SOĞANLI)PROJESİ İNDE KULLANILAN AYDINLATMA ÜRÜNLERİ

SL-BT -2030   3 METRE ALÜMİNYUM LED AYDINLATMA DİREĞİ 145 ADET 

SL-BT-8040  85 CM ALÜMİNYUM LED BOLLARD 195 ADET

SL-BT-8050 30 CM ALÜMİNYUM SET ÜSTÜ

ATIŞ PREMIUM HAKKINDA

GEÇMİŞTEN GELECEĞE

GENLERİNDE YAŞAM KALİTESİNİ,GÜVENİ TAŞIYAN BİR KENT

Osmangazi Belediyesi Soğanlı Kentsel Dönüşüm Projesikapsamında planlanan Atış Premium, yatay şehirleşmenin Bursa’daki simge mahallelerinden biri olarak tasarlandı. Yeşile daha çok yer açan, az katlı, gökyüzüyle dost, mimari konseptiestetik ve yalın bir yaşam formu... 

Eski Bursa’dan Yeni Bursa’yayepyeni bir kent armağan ediyoruz. Genlerinde kaliteyi vegüveni taşıyor. Hayatınıza da bu yakışırdı.

ANILARDAN YAŞAMA BİR MUTLULUK GELENEĞİ YENİDEN HUZURA YUVA OLUYOR

Bir zamanların Bursa’sında faytonların gezindiği, baharda mesirelerin pikniklerin şenlendirdiği Nilüfer Çayı kenarında tasarlandı Atış Premium... Güzel anların buluşma noktası, aile olmanın sevincini, güzel komşulukların lezzetini, dostların şen kahkahalarını, çocukların masum heyecanlarını yine bu topraklara taşıyacak.

DOĞALLIĞIN İÇİNDE MODERN YAŞAM, ŞEHRİN DEV YEŞİL VADİSİNİN TAM KARŞISINDA 

Atış Premium’da, hayatın doğallığını, modern standartlardayaşamak hem size hem de ailenize iyi gelecek. Bursa’nınakciğeri Botanik Park’ın tam karşısında bulunan yaşam projesi,Nilüfer Çayı’nın güzellikleriyle, yuvanızı daha da ayrıcalıklıkılacak. Atış Premium’da proje alanının büyük bölümü yeşile,parklara, özgürlüğe, hayatın doğallığına ayrıldı.

BİRBİRİNİ TAMAMLAYAN KUSURSUZ AYRINTILAR DÜNYANIZA DEĞER KATSIN SİZİ ŞIMARTSIN 

Alt yapısından, a plus standartlarda yapı kalitesine AtışPremium’da her detay, yaşama yakışır bir titizlikle planlandı.Muhteşem lokasyonuyla, kentin her yönüne ulaşmak hem sonderece pratik, hem de son derece hızlı olacak.

ÇINARLARIN ARASINDAHEP AYNI HUZURUN SESİ

Bursa demek biraz da Çınar Ağacı demektir. Tarihin ulukökleri, Bursa ile simgeleşmiştir. Rüzgar yapraklarına takıldıkçabenzersiz bir müziği yayar dört bir yanına. Atış Premium’da,yeşile dokunacağınız her açıda çınarları göreceksiniz. Her birisizin geleceğinizle büyüyecek, yaşama huzurla kök salacak.

KENTİN İÇİNDE KENT ŞEHRİN İÇİNDE MUTLULUK

Geniş geniş, her yanı yemyeşil caddelerden evinize ulaşmak nasıl güzeldir. Hele bir de yağmur yağdıysa, güneş açtıysa. AtışPremium, kentin içinde bir kent ruhu taşıyor. Son derece doğal, fazlasıyla modern. Atış Premium sokaklarında keyif var. Siz de bu mutluluğa ortak olacaksınız.